… BO KAŻDY JEST WAŻNY
 

mgr Natalia Stefańska

Nauczyciel języka polskiego. Absolwentka filologii polskiej, specjalność nauczycielska (studia I i II stopnia)
Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jest nauczycielem języka polskiego w szkole
podstawowej w Chludowie.


Kilka zdań od Pani Natalii 🙂

Kim jestem? – Cześć! Mam na imię Natalia. Od ośmiu lat wałkuję z młodzieżą zagadnienia egzaminacyjne przygotowujące do zaliczenia na wysokim poziomie egzaminu ósmoklasisty (wcześniej egzaminu gimnazjalnego) i zdania matury z języka polskiego.

Dlaczego ja? – Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunek filologia polska oraz studia podyplomowe z zakresu Neurodydaktyki. Filologia polska nauczyła mnie teorii, a neurodydaktyka praktyki – pokazała liczne sztuczki jak przyswoić wiedzę w lekki i łatwy sposób, a przede wszystkim skutecznie ją utrwalić.

Jak pracuje? – Systematycznie. Przychodząc na zajęcia otrzymujesz pakiet: materiały egzaminacyjne (pracuje tylko na arkuszach egzaminacyjnych), dostęp do moich prezentacji z każdego zagadnienia, jak i interaktywne ćwiczenia.

Jaka jest forma zajęć? – Preferuje zajęcia stacjonarne, ponieważ kontakt face to face jest bezcenny. Jednak, jeśli nie możesz do mnie dotrzeć, to zapraszam na zajęcia online za pomocą platformy Google Meet.

Jakie mam wyniki? – Dobre, a nawet bardzo dobre. Zajęcia zaczniemy od testu diagnostycznego, który pozwoli mi zweryfikować Twoją wiedzę i ustalić plan działania. Następnie, przystąpimy do pracy. Bazuję tylko na zagadnieniach egzaminacyjnych, których jak wiesz jest o połowę mniej niż zagadnień z podstawy programowej. Odrzucam wszystko z czym NA PEWNO nie spotkasz się na teście! W kwietniu skończymy cały materiał, tak by przez następne tygodnie rozwiązywać tylko arkusze egzaminacyjne.

Będziesz dobrze przygotowany do egzaminu!


OFERTA ZAJĘĆ  KONTAKT